Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Test czujników StatSports - odc.9

29
Paź

Gracze Retro upatrzyli sobie nasz sprzęt do testowania. W ostatni weekend sprawdzał go już trzeci zawodnik tej ekipy - po Sebastianie Płócienniczaku i Irku Zygartowiczu.

Tak naprawdę to weryfikacja możliwości Konrada Kanona było sprawą oczywistą. Ten chłopak ma naturalny gaz, co podkreślają chyba wszyscy przeciwnicy, z jakimi przyszło mu się mierzyć. No ale jak za chwilę zobaczycie - rezultat szybkościowy osiągnięty przez Konrada wcale nie należy do najbardziej imponujących. Mamy jednak na to proste wytłumaczenie, które opisaliśmy w kolejnym akapicie. A poniżej przedstawiamy Wam wszystkie cyferki, jakie "wykręcił" zawodnik Squadu. Oczywiście w naszej aplikacji mamy ich dużo więcej, aczkolwiek my podajemy wyłącznie kluczowe statystyki, a nie takie, które nikomu (nam również) nic nie mówią.

KONRAD KANONSTATYSTYKIWYNIKI
konrad.kanon czas trwania sesji 54:36
przebiegnięty dystans 5709,6
metrów na minutę 104
max prędkość 27,97 km/h
liczba sprintów 8
spalone kalorie 734
pozycja na boisku środkowy pomocnik
inne brak

Jak sami widzicie - maxymalna prędkość osiągnięta przez bohatera dzisiejszego odcinka do 27,97. Czyli wolniej choćby od dwóch swoich kolegów z zespołu, a przecież jesteśmy przekonani, że gdyby tę trójkę zestawić w blokach startowych i wypuścić na dystansie 100 m, to Konrad odstawiłby ich mocno. Według nas zaważyło na tym kilka czynników. Po pierwsze - mecz był raczej "zamknięty" i mało było miejsca by się rozpędzić. Po drugiej - Konrad zajął pozycję środkowego pomocnika, gdzie trzeba przede wszystkim biegać mądrze, a niekoniecznie szybko. I po trzecie - widząc że mecz się nie układa, doszło do sytuacji, w której opisywany przez nas zawodnik bardzo często cofał się po piłkę, domagał się jej w celu rozgrywania, co totalnie pozbawiło go jego najpoważniejszego atutu. Ale jest też druga strona medalu - spójrzmy na przebiegnięty dystans. Tutaj Konrad pobił absolutny rekord! Prawie sześć kilometrów, co tylko potwierdza naszą tezę, iż ten zawodnik postawił w tym meczu na dobro zespołu, a nie własne. Chociaż finalnie na niewiele to się zdało - Retro przegrało niespodziewanie z Nauką Jazdy i nadal grozi mu, że do wiosny przezimuje w strefie spadkowej.

Poniżej przedstawiamy Wam jeszcze heatmapę, czyli grafikę sugerującą jak zachowywał się dany gracz na boisku. Boisko skalibrowaliśmy prawdopodobnie optymalnie. Grafiki potwierdzają to, co napisaliśmy wyżej. W pierwszej połowie dużo więcej obecności na polu gry przeciwnika, ale już w drugiej odsłonie cofnięcie się nawet w okolice środka boiska i tam próba rozgrywania akcji. To nie pozwoliło Konradowi pokazać pełni możliwości sprinterskich, ale ponieważ nasz system potrafi mierzyć parametry nawet w trybie rzeczywistym, to gracz Squadu może być spokojny, że jeszcze wszyscy się dowiemy, jak szybkimi nogami dysponuje.

1 polowa Kanon   Kanon 2 polowaa

A wszystkich, którzy też chcieliby się sprawdzić, zachęcamy do kontaktu. W każdą niedzielę możemy przeprowadzić maksymalnie dwa testy, ale musimy też brać pod uwagę gabaryty zawodników, albowiem mamy dwie kamizelki - XL i L. Tym samym będziemy kombinować tak, by jednym z testowanych był zawodnik o większej masie i sile fizycznej, a drugi o trochę mniejszej. Czekamy na Wasze wiadomości!

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Odcinek 1 z Mateuszem Lewandowskim <
Odcinek 2 z Adamem Stokowcem < 
Odcinek 3 z Sebastianem Płócienniczakiem <
Odcinek 4 z Przemkiem Papisem <
Odcinek 5 z Krystianem Jackowskim <
Odcinek 6 z Grześkiem Pańskim <
Odcinek 7 z Dawidem Jeznachem <
Odcinek 8 z Irkiem Zygartowiczem <


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819