Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Mecz kolejki: Offside - In-Plus Marki

02
Lis

Niecałe pięć miesięcy temu, ta para rywalizowała o mistrzostwo czwartej edycji. Wtedy lepszy okazał się In-Plus. Może więc pora na wielki rewanż?

Sytuacja w tabeli wygląda tak, że jeżeli któraś z tych ekip odniesie tutaj zwycięstwo, to ona zostanie liderem po pierwszej części sezonu. Remis premiuje Księgowych, aczkolwiek tutaj na remis nikt grał nie będzie. Przypomnijmy, że gdy te zespoły spotkały się w czerwcu, to jeden punkt w bezpośredniej konfrontacji dawał tytuł Offsidowi, a jak się skończyło - wszyscy wiemy. Ciekawe co przyniesie niedzielny wieczór, choć można być pewnym, że na boisku jedni drugim nie odpuszczą. A poniżej przedstawiamy Wam statystyki obydwu zespołów z trwającego sezonu:

OFFSIDESTATYSTYKIIN-PLUS
27 rzuty rożne 31
45 faule 35
85 strzały 88
57 strzały celne 52
32 bramki zdobyte 36
9 bramki stracone 12
22 asysty 22
1 czyste konta 0
16 punkty 19
2 miejsce w tabeli 1
WygranaWygranaRemisPrzegranaWygrana forma WygranaWygranaWygranaRemisWygrana

Uczestnicy ligowego starcia na szczycie do tej pory spotkali się trzykrotnie w Futbolidze. Raz miało to miejsce w Pucharze i wtedy padł remis 3:3. Kolejne dwa mecze odbyły się już w rozgrywkach ligowych i tutaj drużyny podzieliły się zwycięstwami. Co do bilansu bramkowego, to jest on minimalne lepszy z perspektywy zespołu z Wołomina (7:6).

PUCHAR LIGI: 17 czerwca 2018, Offside - In-Plus 3:3 (Suchocki, Męczkowski, Pląska - Madej, Mucha, Kur)

I LIGA: 23 września 2018, Offside - In-Plus 3:1 (Matejak, Trzonkowski, Kozłowski - Skotnicki)

I LIGA: 16 czerwca 2019, In-Plus - Offside 2:1 (K.Szeliga, Skotnicki - Bula)

Sędzią niedzielnej konfrontacji będzie Dariusz Łazicki. Dla markowian to szczęśliwy arbiter, bo w tym sezonie pod jego egidą chłopaki zagrali dwa razy i zdobyli komplet sześciu punktów (6:1 z Retro i 4:2 z Fil-Polem). Również Offside ma z piątej edycji pozytywne wspomnienia jeżeli chodzi o tego rozjemcę, bo sędziował mu raz i gracze w czerwonych koszulki zmietli wówczas z boiska Al-Mar (8:2). Trudno się jednak spodziewać, by teraz także miało dojść do tak jednostronnej potyczki. Chociaż w piłce wszystko jest możliwe.

A jak przedstawiają się Wasze typy w Lidze Typerów? Widać, że wśród uczestników naszej zabawy jest dość spory rozdźwięk. W tym momencie dziewięciu z nich oddało swoje typy i pięciu daje większe szanse obrońcom tytułu. Trzech liczy na to, iż Offside skutecznie zrewanżuje się przeciwnikom za czerwcową porażkę, natomiast tylko jeden prorokuje, że ani jedni ani drudzy nie będą mieli po ostatnim gwizdku w pełni zadowolonych min. Podobna tendencja jest na naszym facebookowym typerze - tutaj również skłaniacie się ku In-Plusowi (15 wskazań), na Offside stawiacie rzadziej (6), a brak rozstrzygnięcia przewiduje tylko jedna osoba. 

Niestety do godziny 9:00 w niedzielę, mimo zapewnień ze strony forBET, kursy na stronie iforbet.pl się nie pojawiły. Być może nastąpi to w trakcie dnia - trudno powiedzieć. My nie mogliśmy już dłużej czekać z artykułem i grafiką.

Offside In Plus

No to podsumujmy - ostatni mecz tej rundy. Ostatni mecz na tej murawie. Starcie mistrza z wicemistrzem rozgrywek. A to wszystko na Stadionie Miejskim przy Dziennikarskiej, od godziny 20:30. Jeśli chodzi o wynik, to niech wygra po prostu lepszy, ale najważniejsze, by spotkanie odbyło się w duch fair-play. Bo wzajemny szacunek to podstawa. Powodzenia życzymy obydwu ekipom, a kibiców zapraszamy na trybuny!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819