Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wielkie uzupełnianie danych!

29
Paź

Ponieważ zbliża się koniec rundy i do rozpoczęcia nowej (czyli do około połowy marca) będziemy mieli dużo czasu, chcielibyśmy Was namówić do wysłania nam swoich danych, w celu ich uzupełnienia w serwisie.

Podczas zgłaszania zespołów, kapitanowie niektórych ekip podają nam nie tylko imiona i nazwiska swoich zawodników, ale też inne informacje, które możemy wykorzystać później w Waszych profilach indywidualnych. Dzięki temu te profile wyglądają znacznie ciekawiej - można się też z nich czegoś ciekawego o Was dowiedzieć. Dlatego apelujemy do wszystkich, którzy chcieliby uzupełnić swoje dane na stronie, by napisali do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w prywatnej wiadomości na naszym profilu FB - TUTAJ i podesłali nam:

  • pseudonim
  • wagę i wzrost
  • dokładną datę urodzenia (dzień, miesiąc, rok)
  • nr na koszulce
  • link do profilu na 90minut.pl (opcjonalnie)

Oczywiście nie musicie podawać wszystkich informacji, tylko takie które chcecie, by zobaczyli inni. A może jest tak, że w Waszych profilach są wprowadzone błędne dane? Również możecie nam o tym napisać. Z góry dziękujemy i liczymy na współpracę!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819