Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 7.kolejki Ligi Typerów

29
Paź

Ponieważ faworyci w ostatnią niedzielę raczej nie zawodzili, to średnia punktów przez Was zdobyta była niezła. Nie brakowało też wyników dwucyfrowych, chociaż takich przypadków było raptem kilka.

Tym razem zwycięstwo dało łącznie jedenaście "oczek". Właśnie tyle skompletowało trzech uczestników - Felipe, kamyczek i Hoogs. W takiej sytuacji sprawdziliśmy liczbę idealnie trafionych wyników - okazało się, że pierwszy z nich nie miał ich na koncie wcale, natomiast pozostali po dwa. A to oznacza, że jeden i drugi zgarnął bonus do legalnego polskiego bukmachera - forBET! Dodajmy jeszcze że kamyczek prawidłowo przewidział rezultat spotkania Dar-Mar - Sparta 3:0 oraz In-Plus - Fil-Pol 4:2, z kolei Hoogs ustrzelił w dziesiątkę dwa inne mecze: Offside - Marcova 4:1 i Al-Maj Car - FC Hash 3:2. Brawo! Zaznaczmy przy okazji, iż właściciele tych kont są również na dwóch pierwszych miejscach w klasyfikacji generalnej.

A czy udało Wam się odgadnąć przebieg najciekawszych meczów obydwu poziomów rozgrywkowych? W pierwszej lidze był nim bez wątpienia hit między In-Plusem a Fil-Polem. Początkowo Wasze "głosy" rozkładały się po równo, ale na finiszu Księgowi mocno odjechali. Łącznie postawiło na nich siedmiu uczestników zabawy, trzech liczyło na remis, a czterech miało nadzieję że wygra Fil-Pol. Boiskowe realia były jednak dla dawnej Andromedy okrutne.

W drugiej lidze położyliśmy akcent na starcie Woli Rasztowskiej z Tigerem. Wyniki poprzednich meczów oraz bieżąca forma sugerowały, iż cała pula pojedzie do Woli. No ale amatorska piłka lubi zaskakiwać, bo jeśli nawet ktoś spodziewał się sukcesu Tygrysów, to raczej nie w stosunku 4:1. A tak to się właśnie skończyło. Ten rezultat ucieszył sześciu typerów, którzy tenże scenariusz przewidzieli. Trzech kolejnych trzymało kciuki za podział punktów, natomiast pięciu pozostałych kibicowało ekipie braci Kryszkiewicz. To jednak wyraźnie nie był dzień drużyny w charakterystycznych żółto-czarnych koszulkach...

A typy na 8.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:00. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819