Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Nagradzamy najlepszych!

26
Wrz

NAGRODY INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE

Nagrody główne przyznawane są zespołom, które rozgrywki pierwszej lub drugiej ligi zakończą na miejscach 1-3. Są to oczywiście puchary oraz komplet pamiątkowych medali. Drużyny mogą także liczyć na uhonorowanie za wyniki osiągnięte w Pucharze Ligi (miejsca 1-2).

Za indywidualne osiągnięcia również przyznajemy stosowne wyróżnienia. Organizatorzy wybierają spośród graczy biorących udział w rozgrywkach zawodnika, do którego trafia miano MVP (zarówno w pierwszej, jak i drugiej lidze). Wybieramy też najlepszego bramkarza ligi, golkipera który zachował najwięcej czystych kont - tzw "złote rękawice", a dla liderów klasyfikacji najlepszych strzelców, asystentów czy kanadyjczyków również czekają stosowne statuetki. To samo tyczy się Pucharu Ligi.

Oprócz opisanych powyżej wyróżnień, uczestnicy mogą także zdobyć nagrody w poszczególnych kolejkach. Dla najlepszego zawodnika konkretnej serii gier przewidziany jest voucher do Krowa i Kurczak Grill Bar lub bilet na dowolny seans w Kinie Helios w Galerii Wołomin. Wyboru dokonuje zawodnik pierwszej ligi, a to co zostaje, trafia do MVP drugiego poziomu.

Mamy również nagrody dla najlepszych typerów w postaci bonusów do legalnego polskiego bukmachera - forBET. Nie zapominamy także o grze Fair Play. Na koniec sezonu sprawdzamy kto otrzymał najmniej żółtych i czerwonych kartek oraz nie oddał ani jednego walkowera. Trzy najlepsze zespoły klasyfikacji generalnej otrzymują rabaty na kolejny sezon (1 miejsce = 300 zł, 2 miejsce = 200 zł, 3 miejsce = 100 zł).


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920