Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 2.kolejki Ligi Typerów

24
Wrz

Ależ ścisk był w czołówce naszych zmagań, jeśli chodzi o ostatnią niedzielę. Wyniki wielu spotkań mocno Was zaskoczyły i niełatwo było o jakiekolwiek zdobycze punktowe.

Na potwierdzenie powyższych słów - żadnemu typerowi nie udało się zdobyć więcej niż dziewięć "oczek"! Wielu z Was skompletowało osiem, ale był ktoś lepszy - ten ktoś to kamyczek! Co ciekawe - właściciel tego konta nie trafił ani jednego dokładnego wyniku, chociaż tych w tej serii było łącznie tylko dwa. Właśnie tyle razy poprawnie wytypowaliście, że starcie Dar-Maru z Marcovą skończy się rezultatem 2:0. Z innymi potyczkami nie poszło Wam już tak gładko. Ale tym większe brama dla zwycięzcy, który - standardowo - otrzymuje od nas bonus do legalnego polskiego bukmachera - forBET! Gratulujemy i przypominamy, iż nagrody będą do odebrania po zakończeniu rundy.

I przechodzimy do analizy najciekawszych meczów tej serii. W elicie znakomita większość spotkań była jednostronna, ale był jeden mecz, który skończył się remisem: Fil-Pol - Retro. Z szesnastu typów jakie oddaliście, tylko dwa były poprawne! Trzynastu typerów oczyma wyobraźni widziało tutaj wiktorię dawnej Andromedy, a tylko jeden trzymał kciuki za Retro. No i wcale nie tak dużo zabrakło, by to właśnie ten zawodnik miał największe powody do zadowolenia po ostatnim gwizdku.

Na zapleczu ekstraklasy tytuł "hitu kolejki" przypadło rywalizacji AGD Marking - Ursynów. W tym przypadku Wasze typy rozłożyły się na obydwa zespoły w miarę równomiernie. Zwycięstwo futboligowych debiutantów przewidziało pięciu uczestników zabawy, siedmiu wybrało zupełnie odwrotny kierunek, natomiast aż czterech graczy trzymało kciuki za podział punktów. No cóż - wynik do przerwy faktycznie brzmiał 1:1, ale potem górę wzięły umiejętności ekipy Gabriela Orycha.

A typy na 3.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:00. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920