Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 6.kolejki Ligi Typerów

22
Paź

Ostatnio dwa zwycięstwa pod rząd odniósł użytkownik fzhut. Teraz kolejny skalp zgarnął inny typer, dla którego również było to drugie zwycięstwo w tej edycji.

Mowa o kamyczku. Właściciel tego konta zebrał aż jedenaście punktów i upiekł dwie pieczeni na jednym ogniu - bo nie dość, że zgarnął kolejny bonus do legalnego polskiego bukmachera - forBET, to jeszcze znacznie podgonił ścisłą czołówkę, do której traci już tylko punkt. Dodajmy, że kamyczek zanotował w tej serii jeden perfekcyjnie trafiony wynik (Retro - Incognito 5:2), a przy okazji w aż trzech spotkaniach poprawnie wskazał różnicę bramek. Znajomość futboligowych drużyn nie poszła na marne ;)

A jak przedstawiały się typy uczestników naszej zabawy, jeśli chodzi o najciekawsze mecze z wczoraj? W pierwszej lidze o bardzo cenne zwycięstwo rywalizowały Retro i Incognito. Mimo, że to ci drudzy mieli więcej punktów na koncie, to jednak intuicja słusznie Wam podpowiadała, że to Squad powinien tutaj zgarnąć trzy punkty. I tak było. Triumf 5:2 ucieszył aż jedenastu typerów, dwóch postawiło na remis, a kolejnych dwóch oczekiwało sukcesu markowian. Gdy jednak zobaczyli oni końcowy rezultat, to na pewno poczuli się trochę rozczarowani.

Na zapleczu elity dużo częściej dochodzi do niespodzianek i tutaj nie macie łatwo, jeśli chodzi o poprawne typy. Przykład? Mecz Tiger - FC Drzewce. W większości stawialiście na Tygrysów, bo takich osób było aż dziewięć, a jednak boiskowa rzeczywistość okazała się brutalna dla drużyny z Wołomina. Ekipa Mariusza Magierka uległa 3:4, co zaniepokoiło także dwóćh innych typerów, którzy stawiali tutaj na remis. Zadowolonych było z kolei czterech użytkowników, bo to właśnie oni słusznie przewidzieli, iż cała pula zostanie w Zielonce.

A typy na 7.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 9:30. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920