Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Regulamin Ligi Typerów

12
Wrz

PIĄTA EDYCJA LIGI TYPERÓW

1. W zabawie może wziąć udział każdy użytkownik strony, który wcześniej prawidłowo zarejestruje się w serwisie, podając swoje imię i nazwisko oraz nick, pod jakim będzie figurował w klasyfikacji generalnej a następnie aktywuje swoje konto.

2. Żeby rozpocząć typowanie spotkań należy się wpierw zalogować na stronie a następnie najechać na pozycję w menu TYPER i wybrać opcję "Typuj wyniki". Po wstawieniu przez Was wyników, całość trzeba zatwierdzić poprzez kliknięcie opcji ZAPISZ (charakterystyczna dyskietka).

3. Możliwość typowania oraz edycji wcześniej podjętych typów kończy się zawsze w momencie rozpoczęcia pierwszego weekendowego spotkania.

4. Punktacja w zabawie jest następująca:

  • 3 punkty - dokładne wytypowanie rezultatu
  • 2 punkty - poprawne wytypowanie zwycięzcy i różnicy bramkowej
  • 2 punkty - poprawne wytypowanie remisu
  • 1 punkt - poprawne wytypowanie zwycięzcy

5. W każdej kolejce do wytypowania będzie 10 spotkań. Uczestnik, który uzyska najwięcej punktów w konkretnej serii otrzymuje bonus do forBET. W przypadku, gdyby dwóch zawodników miało identyczną liczbę punktów, decyduje to, kto miał na swoim koncie więcej dokładnych trafień. Dla trzech najlepszych graczy w klasyfikacji generalnej przewidziane są bonusy główne, a dla zwycięzcy dodatkowo efektowna statuetka i nagroda.

6. W razie wątpliwości, zauważonych nieprawidłowości lub błędów, prośba o maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920